Tilbake til alle rapporter

Teleskade pga av dårlige massar ved strømkablar + skeivt skap og stolpe

Rapportert i kategorien Gatelys av John Børre Veum 20:41, man. 9 april 2018

Sendt til Luster og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Store teleskader på tvers av veg ved strømskap i tillegg er skap og gatelysstolpe er skeive, kan snart velta. Det må skiftast massar og vegdekke. Fiberkablar kan bli ødelagde også.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av John Børre Veum 22:00, man. 7 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter