Tilbake til alle rapporter

Hensatt og avskiltet bil

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 21:37, mandag 9 april 2018

Sendt til Nittedal 3 minutter senere

Hensatt, avskiltet bil som hindret utkjøring fra snuplassen og ut på RV4

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bilen er fjernet

    Publisert anonymt 14:39, tirsdag 26 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter