Tilbake til alle rapporter

Udugelig vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:34, tir. 10 april 2018

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gamle Ådalsvei som går over i kirkemoveien (under E16). Trenger sårt bistand. Veien er ikke kjørbar. Det hjelper ikke å legge små flekker med asfalt her og der, nå og da. Det forsvinner i resten av restene. Det er som å kjøre på "rester". Det skulle ikke vært lov å kjøre på slike veier.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter