Tilbake til alle rapporter

Stor "bulk" i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:31, tir. 10 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 4 minutter senere

Her har tæla gjort at veien har gått opp i en stor "bulk" midt i veibanen, og ned i søkk på andre siden av veibanen. Her må man bremse ned til ca 10 km i timen for ikke å få skader på bilen. Så dette er ikke holdbart!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter