Tilbake til alle rapporter

Defekt kantstein

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Thomas Gloslie 13:24, ons. 11 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 1 minutt senere

Kantstein er istykkerkjørt/ute av posisjon trolig grunnet brøyting

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:26, ons. 9 mai 2018

  • Hvor blir det av fartsdumplene som forvant i batteriveien etter asfaltering ble gjort?

    Sendt inn av tommy karlsen 16:51, søn. 14 oktober 2018

  • Hvorfor bli ikke skadene utbedret ? Vente til neste vår?

    Sendt inn av Thomas Gloslie 18:26, søn. 14 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter