Tilbake til alle rapporter

Svært dårlig stand på kommunal veg

Rapportert i kategorien Hull i vei av Espen Engen 18:15, ons. 11 april 2018

Sendt til Luster og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Mange store slaghol. Svært løs vegbane (hengemyr). Dype hjulspor (og fotspor)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Teknisk drift melder at kommunen vil fylle i slaghola, men vegen må tørke opp før me kan gruse og høvle. Slik er dei fleste grusvegane våre no - blaute og mjuke.

    Sendt inn av Anita Bjørk Ruud 07:54, fre. 13 april 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Espen Engen 18:36, ons. 9 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter