Tilbake til alle rapporter

Ingen lys!

Rapportert i kategorien Gatelys av Espen Brandstadmoen 23:25, ons. 11 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 4 minutter senere

Veibelysningen på denne strekningen har hvert mørk i flere måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Mørk gatebelysning

    Publisert anonymt 23:27, ons. 11 april 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:35, tor. 10 mai 2018

  • Hvor tar ingen tak i dette.?

    Sendt inn av Espen Brandstadmoen 07:35, tor. 10 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:22, fre. 27 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:42, fre. 24 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:04, fre. 21 september 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Espen Brandstadmoen 04:48, lør. 20 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter