Tilbake til alle rapporter

Mange store hull i veien mellom Magnus Bergs gate og Odins gate

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:57, torsdag 12 april 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Mange store hull i veien mellom Magnus Bergs gate og Odins gate

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:36, torsdag 10 mai 2018

  • Per i dag er det ikke rettet noe, der er forsatt like mange hul, men kanske ennå fglere

    Publisert anonymt 13:36, torsdag 10 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:59, torsdag 7 juni 2018

  • Still not fixed

    Publisert anonymt 14:59, torsdag 7 juni 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:54, torsdag 5 juli 2018

  • Det er ikke blitt gjort noe i det hele tatt

    Publisert anonymt 20:54, torsdag 5 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:01, torsdag 2 august 2018

  • Det er like mange hull i gaten som for 4 mnd siden

    Publisert anonymt 23:01, torsdag 2 august 2018

  • 2 hull i midten av gaten ble ikke fikset

    Publisert anonymt 11:22, fredag 31 august 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter