Tilbake til alle rapporter

Masse veistøv i nedre del av Konnerudgata, helsefarlig

Rapportert i kategorien Gatefeiing av johnny.korsboen@akersolutions.com 13:36, torsdag 12 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 3 minutter senere

Det er utrolig mye støv som virvler opp på grunn av all trafikken nå, Drammens Tidende varslet on heleskadelig luft, Kan dere være så snill å prioritere feiing i nedre del gjennom nybyen opp til rundkjøring ved Professor s. Alle. Vet at dette skal ferdigstilles før 17 mai, men igen det bor mange i nybyen som sliter med dette vært år, feiingen kan gjøres mye tidligere så vi unngår alt støvet som fyker inn overalt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter