Tilbake til alle rapporter

Fem defekte gatelys Sandefjordsveien/Vestfoldgata.

Rapportert i kategorien Gatelys av Per 21:43, torsdag 12 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sandefjord 1 minutt senere

Samme situasjon som tidligere rapportert. 4-5 defekte lysmaster (tredje kvelden nå) i sandefjordsveien og en ved vestfoldgata2(siden høst 2017)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:53, fredag 11 mai 2018

  • Hvis problemet har blitt løst- så har dette sluknet på nytt igjen. Fortsatt mørkt sist jeg så den veien.

    Sendt inn av Per 07:53, fredag 11 mai 2018

  • Gatelys fungerer fortsatt ikke. Jeg tror vi nærmer oss et år med slukkede gatelys i Sandefjordsveien.

    Sendt inn av Per 09:41, onsdag 15 august 2018

  • Har ringt vegvesenet i juli/august, men ingenting har skjedd.

    Sendt inn av Per 10:22, fredag 19 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter