Tilbake til alle rapporter

Hekk ved veien

Rapportert i kategorien Park/landskap av Per 21:50, torsdag 12 april 2018

Sendt til Sandefjord 5 minutter senere

Hekk ved veihjørnet stikker langt ut og gjør en allerede uoversiktlig sving farligere. Når denne hekken på hjørnet er sommergrønn så ser man kun noen få meter rundt svingen. Lindgaardsgate 56.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ser ut som noen kan ha grovklippet noe på hekken, men fortsatt stikker gjennom nettinggjerdet. Fint hvis dette blir påpekt huseier at den må holdes innenfor gjerdet.

    Sendt inn av Per 07:51, fredag 11 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter