Tilbake til alle rapporter

Hull ved farthump

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:49, fredag 13 april 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Hull ved farthump

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette hullet er skarpt. Det smeller i bilen når man kommer oppi grunnet konstant parkerte biler på motsatt side

    Publisert anonymt 17:44, mandag 2 juli 2018

  • Skarpt hull

    Publisert anonymt 08:45, fredag 6 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:00, fredag 6 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter