Tilbake til alle rapporter

Gatelys i gangvei mellom Strandvegen og Birkebeinervegen står og blinker hele døgnet

Rapportert i kategorien Gatelys av jan.enoksen1@gmail.vom 21:16, fredag 13 april 2018

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det har i lengre tid stått og blinket både når det går på og slås av. Nå blinker det hele døgnet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av jan.enoksen1@gmail.vom 22:17, lørdag 12 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter