Tilbake til alle rapporter

Dype gjørmete grøfter langs veien ved muren til R.Lundesv 6

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:35, søn. 15 april 2018

Sendt til Lillehammer og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Etter arbeid langs veien (legge ned kabler osv) det siste året, er det nå oppstått store, dype gjørmegrøfter langs gata på oversiden. Ser ikke ut til at grøfta er fylt igjen med drenering etter kabelarbeidet. Bil kjørte seg nesten fast i går.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Takk for rask reaksjon og løsning av problemet

    Publisert anonymt 10:56, søn. 13 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter