Tilbake til alle rapporter

SteinStøv fra Fartvegen.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Monica Tveit 09:58, søndag 15 april 2018

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Pga veiarbeid fra i høst hvor de ikke rakk å legge asfalt blir nå alle møbler og huset nedstøvet. Det går nesten ikke an å sitte ute i alt støvet da dette støvet ikke er bra å pusten i. Her må det gjøres noe som holder frem til det blir lagt ny aslfalt. Huset vårt og uteplassen vår burde blitt vasket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:53, mandag 14 mai 2018

  • Hei!

    Her er det reasfaltert. Lukker derfor saken på denne siden Kontakt vegeier (statens vegvesen) direkte ved behov

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 14:12, tirsdag 27 november 2018

  • X

    Publisert anonymt 14:12, tirsdag 27 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter