Tilbake til alle rapporter

Gangveien fra miljøstasjonen og til Isebakke har ikke blitt feiet på flere år manglet feiing

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Wenche Wold 12:33, mandag 16 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 1 minutt senere

Farlig for syklister

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt ikke blitt feid her!

    Sendt inn av Camilla Sundgården 15:55, fredag 18 mai 2018

  • Her er ingenting blitt gjort

    Sendt inn av Wenche Wold 13:56, mandag 21 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:25, mandag 21 mai 2018

  • Er ikke lett

    Sendt inn av Wenche Wold 18:25, mandag 21 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:30, mandag 18 juni 2018

  • Ser ikke ut til at dette hjelpe

    Sendt inn av Wenche Wold 19:30, mandag 18 juni 2018

  • Det tok lang tid før feiing ble utført ,resultatet var ikke bra. Skyldes vell at vedlikehold mangler helt

    Sendt inn av Wenche Wold 15:02, onsdag 18 juli 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter