Tilbake til alle rapporter

Står en rød bil i vei kanten. Har stått der siden tidlig høst.

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 12:41, mandag 16 april 2018

Sendt til Drammen 4 minutter senere

Står en rød bil i veikanten. Den har stått der siden tidlog høst og var nedgravd i snø hele vinter. Nå har snøen smeltet og bilen står der fortsatt. Den har ikke skilter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:52, mandag 14 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:12, mandag 11 juni 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:49, mandag 9 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter