Tilbake til alle rapporter

Meåsvegen, grusvei, fra Svorkbygda i meget dårlig forfatning.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Hanne Marit Dyrnes 14:41, mandag 16 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Orkdal 4 minutter senere

Meåsvegen, grusvei, fra Svorkbygda i meget dårlig forfatning. Store hull, vaskebrett og små bekker har dannet seg over veien og graver ut veien som på bildet. Alt dette i tillegg til bløt veibane og tæleløsning.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det kom folk fra veivesenet og tettet de verste hullene for et par uker siden. Nå har selve teleløsningen slått inn for fullt, og veien er nå svært ujevn og løs.. Man tar nedi med understellet på bilen flere plasser. Kanskje på sin plass å skrape veien i ei slik årstid?

    Publisert anonymt 19:24, lørdag 28 april 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter