Tilbake til alle rapporter

Ikke sopet på strekning som brukes av enormt mange barn hver dag til fra både Gjerpenbarne skole og ungdomskolen

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Ole Martin 09:22, ons. 18 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 3 minutter senere

Enormt mye strøsand på en av Skiens mest brukte gang/sykkelstier. Ved skolestart er det mange barn samtidig i området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Ole Martin 10:23, ons. 16 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter