Tilbake til alle rapporter

Glemt å rydde opp etter montering av gatelys?

Rapportert i kategorien Gatelys av Frode Bentzen 21:45, onsdag 18 april 2018

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Denne kabelen og den tomme kabel-trommelen har stått her i flere måneder etter at det ble anlagt lgatelys langs gangveien. Glemt å rydde opp?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter