Tilbake til alle rapporter

I rundkjøringen ser ikke bilene meg når jeg går over fotgjengerovergangen.

Publisert av Sonia Arisland 12:46, tor. 19 april 2018

Sendt til Nesodden og Akershus 3 minutter senere

I rundkjøringen ser ikke bilene meg når jeg går over fotgjengerovergangen. Bilene som kommer fra sør og skal videre mot nord kommer i full fart rundt svingen i rundkjøringen. Flere ganger har det vært for sent for bilene å stoppe, så jeg må stoppe. Det er busker i midten av rundkjøringen som kommer i veien for sikten. Disse bør tas bort. Jeg er 1.64 cm høy. Det vil være vanskelig for bilene å se barn på vei over veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter