Tilbake til alle rapporter

Ønsker tiltak pga stor fart i 30-sone

Rapportert anonymt 14:07, tor. 19 april 2018

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 3 minutter senere

Enkelte har alt for høy hastighet. Det mangler fortau. Det er barn som ferdes der hver dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:20, søn. 20 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:48, man. 18 juni 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:10, man. 23 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter