Tilbake til alle rapporter

Dyp dump som går over hele Rv7

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:27, tor. 19 april 2018

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Her er det en dyp og farlig dump som går over hele Rv7. Det er lange bremsespor før dumpen retning Sokna. Dette er farlig!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vegvesenet har “løst" dette problemet ved å sette opp skilt om at det er dump i veien.....

    Publisert anonymt 20:03, fre. 20 april 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter