Tilbake til alle rapporter

Campingvogn og tilhenger til å frakte biler har stått noen uker uten skilt

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 10:59, lørdag 21 april 2018

Sendt til Oslo 1 minutt senere

Disse har stått noen uker. Både campingvognen og tilhengeren skaper mye trafikkkaos og farlige situasjoner. Idas vei munner ut i Stovnerveien. Det er mye trafikk her. De to objektene står Etter hverandre. Tilhengeren ble fjernet etter deres anmodning og min beskjed her på nettsiden, og så var den tilbake etter få dager for så å skape trafikkkork.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:29, lørdag 19 mai 2018

  • Han står her ennå å sinker all trafikk!!

    Publisert anonymt 11:29, lørdag 19 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:23, lørdag 16 juni 2018

  • Det står flere biler permanent parkert/dumpet og to bilfraktingstilhengere parkert permanent. Dumpingsgate.

    Publisert anonymt 13:23, lørdag 16 juni 2018

  • Borte vekk nå.

    Publisert anonymt 07:44, lørdag 18 august 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter