Tilbake til alle rapporter

Masse sand og grus på asfalt , mange hul i asfalt .

Rapportert i kategorien Gatefeiing av ewapettersson@me.com 21:31, lør. 21 april 2018

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

En del hul i asfalt på høyden med Kirkebygden Barnehage. Masse Sand og grus ligger på asfalt , helle veien fra skole opp til Folkestadtoppen. Dette gjelder både bilvein og fortauen .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter