Tilbake til alle rapporter

Hekk er plantet for nært kommunal vei

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 13:50, søn. 22 april 2018

Sendt til Ålesund 4 minutter senere

Hekk er plantet for nær kommunal vei, og gjør at man mister oversikt i krysset. Ser hverken biler, syklister eller barn før man er midt i krysset. Dette er et område med mange barn, og det skaper potensielt farlige situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter