Tilbake til alle rapporter

Svært dårlig veibane rundt fartsdump. Fartsdumpen er også svært dårlig å kjøre på. Punkterte bilen.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 23:56, søn. 22 april 2018

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det har vært dårlig fartsdumper og veibane i hele vinter og vår. Dette må fikses snarest. Flere biler har punktert. Dette gjelder alle 3 fartsdumpene mellom Oppegård kro og Greverud senter

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:23, man. 21 mai 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:16, man. 18 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter