Tilbake til alle rapporter

Dårlig drenering, grøft.

Rapportert anonymt 12:23, man. 23 april 2018

Sendt til Bømlo og Hordaland 2 minutter senere

Alt regnvann fra innkjøring til Rema og nedover, renner inn i innkjøringen til Bekk og ikke ned i grøft. Dette resulterer i vannansamling som renner over og ødelegger grusvei opp til privatbolig. Prøve å holde den vedlike. men blir hele tiden ødelagt av regnvann fra hovedvei, da vedlikehold av grøft ikke er gjort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter