Tilbake til alle rapporter

Fult av hull og sprekker i veien, fra der jeg har markert og frem til Larmerudvegen.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Christopher Fjeld Sørlie 19:38, man. 23 april 2018

Sendt til Lunner og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det har vært hull i veien de siste årene, men ikke så ille som i år, alt for mange sprekker og hull. Bilen skraper nedpå. Hull som er 10cm dype.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter