Tilbake til alle rapporter

Kommelokk som ligger og slår når biler kjører over

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Tor Erik Pedersen 19:56, man. 23 april 2018

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Mye støy og bråk om nettene når biler kjører over.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:34, man. 21 mai 2018

  • Ingen vil ta ansvar. kommunen sier det er Televerket (Telenor?) som eier disse og når en ringer de skjønner de på kundeservice ikkje hva du mener fordi de ikkje kan noen ting og de eneste som har tatt kontakt er Satans vegveSen som ikkje har ansvar siden den ligger i en kommunal veg. Skal ikkje være enkelt i dag å få fatt på de rette kanaler

    Sendt inn av Tor Erik Pedersen 20:34, man. 21 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter