Tilbake til alle rapporter

Tykt lag med grus der skolebarna sykler

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Bekymret mammma 08:27, tir. 24 april 2018

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

På gangveien ned Ringkollveien. Her sykler veldig mange skolebarn og flere har nå tatt i bruk veien for de får både skrens og sladd av all grusen. Dette er skummelt og gangveien bør kostes omgående før større ulykker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Når kan vi forvente at gangvei langs Ringkollveien blir feiet? Det har vært bart her i lang lang tid, og mange etterlyser feiing. Dette er del av trygg skolevei som benyttes av mange små, ferske syklister. Øvrige gang og sykkelstier er feiet i området. Er denne uteglemt?

    Publisert anonymt 12:24, tor. 31 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter