Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:30, tir. 24 april 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Løst kumlokk i gate 1 i kryss fra ferjekai mot nord ved lysstolpe (utenfor husnummer 210). Det er stor trafikk og hver gang en bil kjører over kumlokket lager det en høy slaglyd som er til stor ulempe for beboerne rundt, både dag og natt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:53, tir. 22 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:12, tir. 19 juni 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 22:25, tir. 17 juli 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter