Tilbake til alle rapporter

Gjørmete, sporete og hullete veg langs hele Tjernsbergsvei rundt Mensrudfeltet.

Rapportert anonymt 00:18, ons. 25 april 2018

Sendt til Kongsvinger og Hedmark 2 minutter senere

Tjernsbergsveg er nå full av gjørme, sporete veger og hull. Daglig setter biler seg fast. Vi er godt vandt med dårlige veier, men dette er det værste vi har sett. Nå går det snart ikke å kjøre her lenger. Vi må legge oss i det motsatte felt og ta uforsvarlige valg for å i det hele tatt komme oss frem og forbi. Her må noe gjøres. Jeg håper virkelig dere tar dere tid til å ta dere en runde rundt Mensrudfeltet på Tjernsbergsveg. Vi ønsker hjelp!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:57, ons. 23 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter