Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke har fungert på lenge. Mye unger som bruker veien til skole.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:56, ons. 25 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 4 minutter senere

Gatelyset har ikke fungert på lenge. Lite lys i veien. Veien er lite oversiktlig der som gatelyset står på grunn av sving og biler som kjører fort. Viktig at dette blir fikset med tanke på barns sikkerhet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter