Tilbake til alle rapporter

Mye grus i Elvegata

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 14:02, ons. 25 april 2018

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Nå hadde det vært fint om dere kom og feiet gata utenfor omsorgsboligene i Elvegata. Nå har vaktmesteren feiet alle P-plassene og gangbaner. Hvis ikke veien blir tatt nå vil grusen havne inn her igjen. Husk, her er det mange med rullator og rullestoler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:11, fre. 25 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter