Tilbake til alle rapporter

Hull i vei, veltet kantstein ved hekk og høy kantstein/manglende asfalt ved innkjørsel.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 21:00, fredag 27 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 4 minutter senere

Det har blitt et hull i veien på utsiden hos meg, samt kantstein ved hekken ligger veltet. Og så har jeg lurt på hvorfor mine naboer fikk asfaltert en liten bit ved innkjørselen sin, men ikke hos meg. Enda min innkjørsel har litt bakke og har stadig problemer med at grusen renner ned og kantsteinen blir da for høy for biler, da de slår nedi. Dette merkes veldig nå, da jeg er avhengig av hjemmesykepleien en stund fremover. Blir nok en del slitasje på de bilene, desverre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter