Tilbake til alle rapporter

Ca 1 meter dypt hull. Hullet går litt under asfalten.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Siri Alvær Mehlum 10:28, lør. 28 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Marnardal 1 minutt senere

Oppdaget nettopp at det er et stort hull i veikanten som strekker seg litt under asfalten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:16, søn. 24 juni 2018

  • Nå har det gått mer enn 3 måneder siden jeg sa ifra om dette problemet og hullet er der fremdeles. Fv 455.

    Publisert anonymt 12:32, lør. 11 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:10, man. 13 august 2018

  • 3 måneder siden problemet ble rapportert og fremdeles ikke fikset.

    Sendt inn av Siri Alvær Mehlum 18:10, man. 13 august 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:51, søn. 23 september 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Siri Alvær Mehlum 11:44, man. 22 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter