Tilbake til alle rapporter

Ingen lys i helle Myran gata

Rapportert i kategorien Gatelys av Tomas Salkauskas 03:49, søn. 29 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 1 minutt senere

Det var meld 1 år siden, ser ingen endring. Fiks gata lys, det er mange unger som går via den gata, det er mørk om høsten og foregår trafik

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 1 år på rad ingen løser

    Sendt inn av Tomas Salkauskas 14:17, fre. 1 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter