Tilbake til alle rapporter

Stengt fortau grunnet hagemur som er rast ut.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Leif Halvorsen 13:20, torsdag 3 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 4 minutter senere

Fortauet er avstengt grunnet mur som er rast ut. Det vil si at alle som går på den siden må gå ut i veibanen. Dette er en skolevei hvor mange barn går.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Leif Halvorsen 16:24, torsdag 31 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter