Tilbake til alle rapporter

Gjerdet stikker ut i fortauet / sykkelstien

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 07:51, fredag 4 mai 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gjerdet er åpnet i forbindelse med at det er satt ned et stikk i terrenget på utsiden av gjerdet. Det løse gjerdet stikker ut i fortatuet /sykkelstien og utgjør en fare for gående og syklende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 13:30, torsdag 28 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter