Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Magne Torp 09:59, fredag 4 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 1 minutt senere

Kabel til gatelys mot Brekkeveien 17 1792 Tistedal (Brekke sluser) er nedkjørt av kranbil. Strømførende kabel ligger på bakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys er fikset

    Sendt inn av Magne Torp 09:43, mandag 7 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter