Tilbake til alle rapporter

50cm + dypt hull i veien. En kjegle er satt opp ned oppi hullet nå

Rapportert i kategorien Hull i vei av Øystein Lund 18:11, lør. 5 mai 2018

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Skikkelig dypt hull i veien! Pr. nå er der satt oppi en kjegle opp/,ned. Slik at ingen skal kjøre oppi. Like ved skoleveien 8 / 6

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lagt til foto av varsel kjegle opp ned i hullet slik at kjegla ikke forsvinner

    Sendt inn av Øystein Lund 15:43, tor. 10 mai 2018

  • Fikset

    Sendt inn av Øystein Lund 19:12, ons. 7 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter