Tilbake til alle rapporter

Søkk i veibanen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:16, man. 7 mai 2018

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

I kjørebanen for trafikk fra Holtandalen i rettning Storgata er det et søkk som ligger på skrått. Det ser ut som tidligere utskjæring i asfalten som er lappet sammen og grunnen har gitt etter. Det resulterer at det har blitt et søkk som kjennes i hele kjøretøyet ved passering.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:42, man. 4 juni 2018

  • Hele Grønligata asfalteres iår. Problem inndirekte løst.

    Publisert anonymt 15:42, man. 4 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter