Tilbake til alle rapporter

Flere søkk og huller etterhverandre

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:20, man. 7 mai 2018

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Etter passering under bru ved avkjørsel til Langgrunn på Midgardsveien er det flere huller og søkk som kommer gjevnlig hele veien ut til rundkjøringen på Borre. Vennligst fiks dette snarest. Jeg vil ikke ha flere steinsprut på frontruta mi nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:47, man. 4 juni 2018

  • Dette ble rapportert til Horten Kommune. Og Kommunen sender svar at de ikke har ansvaret for Riksvei 19 Langgrunnveien. Problemet der er at istedenfor å selv videresende problemet til Statens Veivesen så gir de bare svar til meg som innmelder at problem må rapporteres til Statens Veivesen. Problem ikke løst! Kommunen burde sende dette videre automatisk!

    Publisert anonymt 15:47, man. 4 juni 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:15, man. 2 juli 2018

  • Send hendvendelsen til Statens Vegvesen så er mye gjort!

    Publisert anonymt 17:15, man. 2 juli 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:23, man. 30 juli 2018

  • Fiksgatami.no virker bare på kommunale veier

    Publisert anonymt 17:23, man. 30 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter