Tilbake til alle rapporter

Hull i Moriangata (mellom 1 og 3) som blir større og større

Rapportert i kategorien Hull i vei av Gøril Fristad 10:08, mandag 7 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 2 minutter senere

Hull i veien som blir større og større. Gata er av gatestein. Hullet har tidligere blitt repartert med asfalt, men nå smuldrer den opp. Bør repareres med gatestein.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hullet i veien over Moriangata 3 smuldrer opp og blir større og større. Snart er det fare for skader på bilene ved å kjøre der

    Sendt inn av Gøril Fristad 15:10, torsdag 14 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter