Tilbake til alle rapporter

Fei gata mi

Publisert av Gøril Fristad 10:11, mandag 7 mai 2018

Sendt til Østfold og Halden 4 minutter senere

Det er veldig mye grus igjen etter vinteren i Moriangata, spesielt i bakken mellon nr 1 og 3. Det er nesten farlig å gå på steinene og vanskelig for bilene å kjøre opp bakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter