Tilbake til alle rapporter

Gatefeiing i snorresgate

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 11:24, mandag 7 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 1 minutt senere

Hei. Alle gatene rundt i nabolaget her på Danvik er feiet, unntatt Snorresgate og hjørnet Snorresgate/Olav Kyrresgate-hvor det også har vært snø dumpe plass i vinter. MASSE grus! Håper feiebilen kommer tilbake til oss! Hilsen Liss-Ingunn Haugen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 17:50, tirsdag 5 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter