Tilbake til alle rapporter

Hull i veibanen. Dårlige fartshumper

Rapportert i kategorien Hull i vei av mathias hillgren 12:36, man. 7 mai 2018

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Stort sett hele øvre del av redaktør tommesensgate er full av hull og nedslitte farshumper med skarpe kanter. Dette er skolevei og det er derfor tidvis mye trafikk på strekningen, noe som gjør plassering utenom hullene vanskelig

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter