Tilbake til alle rapporter

"Fresing" i armatur

Rapportert i kategorien Gatelys av Kjell Tore Hansen 22:30, mandag 7 mai 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 4 minutter senere

Dette gatelyset (35228) vis-a-vis Bergheimveien gir fra tid til annen fra seg en "fresende/sprakende" lyd fra armaturet (høres det ut som), Senest observert i dag 07.05.18 i 16:30 tiden. Dette har pågått over lang tid, og oppleves både i fuktig og tørt vær. Hyppighet og varighet er ukjent, men jeg observerer fenomentet til stadighete gående/syklende forbi på vei til/fra jobb. Gatelyset står som nærmeste nabo til høyspentlinjen som passerer over veien, så kanskje det kan være en årsakssammenheng?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter