Tilbake til alle rapporter

Hensatt Volkswagen Passat Stasjonsvogn, sølvgrå, uten skilter. Hjulene er fjernet, står på felgene. Opptar parkeringsplass, og blokkerer delvis for utrykningskjøretøy inn til. Helgesens gate 79.

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 16:43, tirsdag 8 mai 2018

Sendt til Oslo 1 minutt senere

Hensatt Volkswagen Passat Stasjonsvogn, sølvgrå, uten skilter. Hjulene er fjernet, står på felgene. Opptar parkeringsplass, og blokkerer delvis for utrykningskjøretøy inn til. Helgesens gate 79.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:18, tirsdag 5 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter